انگلیسی بزرگسالان

این دوره برای علاقه‌مندان بالای ۱۶ سال که خواهان فراگیری مهارت‌های زبانی انگلیسی برای موفقیت هر چه بیشتر در زندگی شغلی، تحصیلی و یا مهاجرت هستند، از سطح مبتدی تا پیشرفته با به‌روزترین منابع و برنامه‌ی آموزشی ارائه می‌شود.

 دوره‌ی مربوط به بزرگسالان در بخش زبان انگلیسی، ۲۳ ترم آموزشی و به مدت ۳ سال برگزار می‌شود. هر ترم آموزشی متشکل از ۱۵ جلسه‌ی ۹۰ دقیقه‌ای‌ است که دو آزمون میان ترم و نهایی برای زبان‌آموز در نظر گرفته شده و حداقل نمره‌ی قبولی در هر کدام از این آزمون‌ها 70 از 100 است. تمامی ۲۳ ترم ارائه شده در دوره‌ی بزرگسالان در چهارچوب ساختار آموزشی “CEFR”[1] تنظیم شده و شامل هفت سطح ذیل است:

Beginner 

Elementary

Lower Intermediate

Intermediate

Upper-Intermediate

Advanced

Cae

 سیاست کلی موسسه در زبان‌آموزی، پرورش و بهبود مهارت‌های مکالمه و برقراری ارتباط بین افراد است. بنابراین، در تمامی این دوره‌ها، مهارت‌های چهارگانه‌ی زبان (Speaking, Listening, Reading & Writing) به‌صورت همزمان با تأکید کاربردی بر روی تلفظ، گرامر و لغت پیش خواهد رفت. به‌طوری که زبان‌آموز، پس از اتمام دوره می‌تواند به خوبی و با لهجه‌ای شیوا و فصیح انگلیسی صحبت کند.

«گلدیس» به‌عنوان موسسه‌ی پیشرو در ارائه‌ی خدمات آموزشی زبان‌های خارجی، مشتاقانه، شما را در برداشتن قدم‌های اساسی به سمت موفقیت و پیشرفت همراهی می‌کند.1.Common European Framework of Reference  که در انگلیسی به طور خلاصه  CEFR و در آلمانی GER ، در زبان ایتالیایی QCER و در زبان اسپانیایی MCER نام گرفته است یک معیار شش سطحی برای شناخت میزان موفقیت های یک شخص در یادگیری یک زبان خارجی است.
برخی تصور می کنند که CEFR یک مدرک زبان است ، نکته مهم این است که CEFR یک مدرک زبان نیست بلکه یک ساختار ارزشیابی است که شاید برخی به اشتباه آن را مدرک بدانند. در نوامبر سال ۲۰۰۱ شورای اتحادیه اروپا تصمیم گرفت سیستم جدیدی را برای یکپارچه سازی مدارک زبان در اروپا و جهان ایجاد کند.
اصول مزبور در اروپا استفاده می‌شود اما در قاره‌ های دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و در حال حاضر به 39 زبان قابل استفاده است.

 

 

تبریز - کوی ولیعصر - خیابان پروین اعتصامی

hr.goldis @gmail.com

+9841 3333 0511