دوره های آنلاین زبان

چند مشکل رایج بر سر راه یادگیری زبان:
  • کمبود زمان 
  • کمبود موسسات معتبر و با کیفیت
  • فاصله و ترافیک
  • هزینه های بالای حضور در برخی مراکز آموزشی
آیا شما نیز با یکی از مشکلات فوق مواجه شده اید؟ آیا شما نیز به این فکر کرده اید که می پسندید در آسایش منزل خود به یادگیری زبان بپردازید؟ آیا دوست دارید، با هزینه بسیار پایین، با مجرب ترین مدرسان، و با بهترین کیفیت دوره های آموزش زبان را در منزل خود طی کنید بدون اینکه لازم باشد دوره خصوصی طی کرده و هزینه های گزاف بپردازید؟
راه کار مشکل شما، شرکت در دوره های آنلاین است.
دوره های آنلاین گلدیس توسط متخصصانی طراحی و اجرا می شوند که در زمینه آموزش زبان و علوم کامپیوتری دارای تبحر و تجربه فراوانند. این دوره ها که با بهترین امکانات و تجهیزات برگزار می شوند تضمین کننده یک یادگیری لذت بخش، اصولی، و پایدار است. 
برای شرکت در این دوره ها کافیست ثبت نام خود را کامل کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. گلدیس برای تمام ساعات شبانه روز، برای هر فردی در هر جای جهان، دوره های آنلاین خود را با اهداف گوناگون ارائه می کند. 
 
کلاس‌های آنلاین آمادگی آزمون تافل و آیلتس
زبان‌آموزان می‌توانند دوره‌های آزمون‌های بین‌المللی را بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل موسسه، به‌صورت آنلاین طی نمایند. این کلاس‌ها با کلاس‌های عادی تافل/آیلتس تفاوت‌هایی دارند که عمدتاً شامل موارد مربوط به تعداد جلسات، پروفایل و آزمون‌های پایان ترم هستند. تافل 4 ترم 10 جلسه ای، آیلتس 4 ترم 10 جلسه‌ای  و دوره‌های آمادگی کلاً 4 ترم و هر یک 15 جلسه، مقرر شده‌اند.

 

تبریز - کوی ولیعصر - خیابان پروین اعتصامی

hr.goldis @gmail.com

+9841 3333 0511