Oxford summer camp

آموزشگاه‌ زبان‌های خارجی گلدیس برای اولین بار از تابستان 97، اردوی حدوداً دو هفته‌ای خود را در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی در شهر آکسفورد برگزار می‌کند. این تصمیم برای آشنایی زبان‌آموزان با شهر تاریخی آکسفورد صورت گرفته که دانشگاه آکسفورد، قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیسی‌زبان جهان را در دل خود دارد و به‌روایت اسناد، از سال ۱۰۹۶ فرایند آموزش در آن جریان داشته‌است.

این اردو با برنامه‌های روزانه‌ی منظمی همراه است که از جالب‌ترین بخش‌های آن، بازدید از کاخ «بلین‌هایم»، موزه‌های «اشمولین» و «پیت ریورز» و سفرهای یک‌روزه به شهرهای لندن و کمبریج را می‌توان نام برد. به اینها اضافه کنید بازدیدهای عصرگاهی از کالج‌ها، گالری‌ها و باغ‌های زیبای آکسفورد را.

در این اردو، برنامه‌های تفریحی دیگری از قبیل تماشای فیلم در سینما، بحث و مناظره و فعالیت‌های ورزشی مثل فوتبال و قایق‌سواری هم در نظر گرفته می‌شود.

محل اقامت شرکت‌کنندگان در قلب شهر آکسفورد انتخاب می‌شود تا دسترسی به تمامی امکانات و جاذبه‌های گردشگری میسر باشد. این خوابگاه‌ها در واقع محل‌های اقامتی هستند که به دانشجوهای آکسفورد تعلق می‌گیرند و زمانی در آنها رهبران مهم، فلاسفه، دانشمندان و هنرمندان کشورهای مختلف جهان می‌زیسته‌اند و حالا دست‌اندرکاران با حفظ بافت معماری تاریخی، آنها را به پیشرفته‌ترین و به‌روزترین امکانات ایمنی و رفاهی هم مجهز کرده‌اند.

خورد و خوراک، خط تلفن 24 ساعته برای پاسخگویی توسط مجریان برنامه، ترانسفر فرودگاهی، مشاوره‌ی تحصیلی در مورد ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های تراز اول آمریکا و انگلستان و همینطور ادامه دوران مدرسه در انگلستان برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده‌اند.

 

تبریز - کوی ولیعصر - خیابان پروین اعتصامی

hr.goldis @gmail.com

+9841 3333 0511