نخستین جلسه کلوپ فوتبال گلدیس

تجربه نشان دهنده این امر می باشد که گلدیس همواره در اجرای ایده های نو آموزشی پیشرو و اولین بوده است. ما همواره به این امر معتقد بوده ایم که در راستای ارتقا توانایی ارتباط به زبان های خارجی برنامه های مختلف آموزشی را برای سنین و سلایق مختلف در نظر بگیریم.
 در همین راستا برای اولین بار در ایران کلوپ فوتبال به زبان انگلیسی گلدیس شروع به کار کرد. جهت اجرای این برنامه که با استقبال بالای زبان آموران همراه بود ، از دو مربی حرفه ای فوتبال و بدنسازی با سوابق حرفه ای کاری دعوت به عمل آمد. افراد شرکت کننده در این برنامه به مدت 6 جلسه 90 دقیقه ای نه  تنها قدرت توانایی ارتباط به زبان انگلیسی شان را ارتقا بخشیدند ، بلکه مهارت های اولیه فوتبال وبدن سازی و  نیز نحوه تفکر حرفه ای در جهت ادامه حرفه ای فوتبال در کشور و باشگاه انگلیسی زبان را نیز یاد گرفته و تمرین کردند. همچنین تیم فوتبال گلدیس از میان نوجوانان با استعداد این برنامه انتخاب شدند که در آینده توان شرکت در مسابقات مختلف فوتبال را خواهند داشت.
اطلاعیه این برنامه ها از طریق فضای مجازی و بولتن کلاسی منتشر می شوند و علاقه مندان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

 

 

 

 

 

تبریز - کوی ولیعصر - خیابان پروین اعتصامی

hr.goldis @gmail.com

+9841 3333 0511