Go Goldis

دوره های زبان فرانسه

اهداف:

 هدف، آماده سازی زبان آموزان جهت آشنایی با زبان فرانسه جهت کسب نمره ی مطلوب در آزمونهای بین المللی   TCF,TEF,دوساله    و   DELF , DALF مادام العمر می باشد.

معرفی دوره:

 این دوره‌هاقابلیت تامین نیازهای تمام متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی DELF , DALF, TCF,TEF را با نمره ایده آل دارند.

ساختار دوره‌ها:

  1. دوره­ی عمومی آموزش زبان فرانسه شامل 24 ترم می­باشد که زبان آموزان پس از اتمام این دوره جهت شرکت در آزمون DELF B2 آماده می­گردند. متد آموزشی Tendances  نام دارد که شامل 4 جلد می­باشد و یکی از پیشرفته ترین و جدیدترین متدهای آموزشی زبان فرانسه است.

A1a2

B1B2

مدت زمان دوره ها :

دوره های فرانسه  24 ترم بوده و هر ترم شامل 15 جلسه 90 دقیقه ای می باشد که 2 روز و یا 3 روز در هفته(بستگی به نوع ترم)  برگزار می شوند.

اطلاعات تخصصی در خصوص آزمون های فرانسه:

DELF (که مخفف کلمه‌های Diplôme d'études en langue française) می‌باشد، یک گواهی مدرک زبان فرانسوی است که پس از امتحان رسمی آن از طرف مرکز مطالعات زبان فرانسه (CIEP) که زیرمجموعه‌ی وزارت آموزش فرانسه است، به دانشجویان زبان اهدا می‌گردد و نشان‌دهنده‌ی توانایی‌های زبان‌آموز در زبان فرانسه است. در این آزمون فرد می‌تواند برای دریافت مدرک هر یک از ۴ سطح A1, A2, B1, B2 اقدام نماید. نکته‌ی مهم این است که زمان و نوع امتحان در هر Level فرق می‌کند. A1 پایین‌ترین مدرک زبان فرانسه است و پس از آن A2 و سپس B1 و در ادامه B2 وجود دارد. آزمون بالاتری هم بنام دیپلم پیشرفته زبان فرانسوی وجود دارد که مراحل C1 و C2 را شامل می‌شوند.