Go Goldis

دوره های زبان آلمانی

اهداف:

هدف، آماده سازی زبان آموزان جهت آشنایی با زبان آلمانی و کسب نمره ی مطلوب در آزمونهای بین المللی  Goethe می باشد.

معرفی دوره:

دوره‌های زبان آلمانی  از سال 1397  در گلدیس برگزار می‌شوند. این دوره‌ها قابلیت تامین نیازهای تمام متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی Goethe  را با نمره ایده آل دارند.

یادگیری زبان آلمانی با کتابهای Menschen:

مجموعه کتابهای جدید، جذاب و رنگی Menschen از انتشارات Hueber، ناشر و تولید کننده ی کتاب محبوب و پر محتوای Tangram aktuellمی باشد و برای افراد بالای ۱۶ سال جهت آمادگی آزمون ZD آلمانی طراحی شده است.

سری کتاب های Menschen بر خلاف بسیاری کتب قدیمی تر، برپایه سیستم ارتباطی (Kommunikativ) یعنی با تاکید بر دو مهارت گفتاری و شنیداری طراحی و تالیف شده است. کتاب Menschen با شیوه ای گام به گام مهارت شنیداری زبان آموزان را به نحو فوق العاده ای تقویت می کند به طوری که آنها از همان ابتدا خود را در محیطی کاملا آلمانی زبان خواهند یافت و بیگانگی زبان به سرعت از بین می رود.

این کتاب شامل ۶ جلد برای دوره های (A1-A2-B1)می باشد و هر جلد شامل ۴ فصل و هر فصل ۳ درس است.

Menschen A1-1Menschen A1-2

Menschen A2-1Menschen A2-2

Menschen B1-1Menschen B1-2

کتاب Menschen از سطح A1 که سطح ابتدایی آلمانی است شروع می شود و تا سطح B1 ادامه پیدا می کند. کتاب دارای تصاویر جذاب، رنگی و مرتبط است و ارتباط بین تصاویر وکلمات در یادآوری بهتر مفاهیم و لغات به زبان آموز کمک می کند. نکات گرامری با رنگ های مختلف مشخص شده و ترکیب اینترنت و رسانه های دیجیتال در فرآیند یادگیری فرد بسیار تاثیر گذار میباشد. دروس این کتاب هرگز طولانی، یک نواخت و سنگین نیستند و همگی از نظر میزان مطالب درسی دارای هارمونی و یکپارچگی می باشند.

علاوه بر کتاب اصلی، این مجموعه دارای یک کتاب تمرین (Arbeitsbuch) می باشد که کمک می کند زبان آموز مطالب را عمیق تر بیاموزد. در پایان تمرینات هر درس یک خودآزمایی از آن درس وجود دارد که به زبان آموز این امکان را می دهد تا خود را به خوبی محک بزند و به عنوان آخرین صفحه می توان به صفحه ی لغات هر درس اشاره کرد.

ساختار دوره‌ها:

دوره­ی عمومی آموزش زبان آلمانی شامل 12 ترم می­باشد که زبان آموزان پس از اتمام این دوره جهت شرکت در آزمون Goethe آماده می­گردند. متد آموزشی     Menschen  نام دارد که شامل 6  جلد می­باشد و یکی از پیشرفته ترین متدهای آموزشی زبان آلمانی است.

مدت زمان دوره ها:

دوره های آلمانی 12 ترم بوده و هر ترم شامل 15 جلسه 90 دقیقه ای می باشد که 2 روز و یا 3 روز در هفته(بستگی به نوع ترم)  برگزار می شوند.

نحوه تعیین سطح و ثبت‌نام: تعیین سطح پس از وارد کردن مشخصات زبان آموز در سیستم و صدور قبض،به صورت شفاهی توسط مدرس مورد نظر آلمانی صورت می پذیرد.و پس از مشخص شدن سطح زبان آموز ، مراحل ثبت نام و شروع دوره عملیاتی می گردد