Go Goldis

معرفی کمپ تابستانی آکسفورد

در سال های گذشته، صدها دانشجو و دانش‌آموز از برنامه‌های تابستانی مهیج و چالشی ما تجربیات غنی و با ارزشی به دست آورده‌اند. این برنامه تابستانی سکوی پرشی برای آغاز شغل حرفه‌ای دانشجویان و دانش‌آموزان  بوده است. در این مطلب قصد داریم جزئیات بیشتری درباره برنامه‌ی تابستانی دانشگاه آکسفورد - یکی از مراکز تاریخی آموزشی برتر جهان - ارائه کنیم.

هدف از برنامه تابستانی این است که دانشجویان فرصتی یابند تا از طریق متخصصان در زمینه‌های مختلف با استفاده از روش‌های آموزشی مدرن و پیشرفته یعنی روش آموزش سقراطی و فشرده،  آموزش‌های آکادمیک را دریافت کنند.

با حضور در این برنامه، علاوه بر یادگیری علمی، دانشجویان می‌توانند با میراث بزرگ انگلستان، دانشگاه آکسفورد که قدمت آن به سال 1096 میلادی بازمی‌گردد، ارتباط برقرار کنند. طی سالها بسیاری از رهبران، نویسندگان، متفکران، فیلسوفان، دانشمندان و هنرمندان جهان در دانشگاه آکسفورد و دانشگاه اقتصاد لندن آموزش دیده‌اند. برخی از شخصیت‌های برجسته‌ای که با دانشگاه مرتبط هستند عبارتند از:

 26 نخست وزیر بریتانیا در آکسفورد تحصیل کرده اند.

اسکار وایلد، جی آر آر تولکین، تی اس الیوت و لوئیس کارول برخی از نویسندگان معروف در کنار فیلسوفانی چون جان لاک، جرمی بنتام و توماس هابز در آکسفورد تحصیل کرده‌اند.

برخی از دانشمندانی که در آکسفورد تحصیل کرده‌اند عبارتند از: استفان هاوکینگ، ریچارد داوکینز و آلبرت انیشتین.

با اطمینان می‌توان گفت که هر دانشجو از لحاظ محتوای درسی، مشاوره ی شغلی و طیف وسیعی از فعالیت‌های کمک درسی به صورت فردی و خصوصی آموزش خواهد دید.

این مقاله، جنبه‌های آموزشی، برنامه درسی و لجستیکی برنامه تابستان را بررسی خواهد کرد. دانشجویان به مدت دو هفته در دانشگاه آکسفورد، یکی از مراکز  برتر تاریخی و آموزشی، ساکن می‌شوند. دانشجویانی که قبلا در برنامه تابستانی شرکت کرده بودند آن را بسیار الهام بخش، مهیج و متحول کننده توصیف کردند.

منتظر حضور شما در این برنامه هستیم.

 

دانلود بروشور و برنامه زمانی آکسفورد تابستان 98     

 

   دانلود بروشور و برنامه زمانی آکسفورد و لندن تابستان 98