Go Goldis

موسسه زبان گلدیس

موسسه گلدیس با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۷۲ افتتاح شد و هم اکنون با ۱۴ شعبه فعال، بیش از ۲۰۰ مدرس و کادر آموزشی، بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش زبان انگلیسی در منطقه شمالغرب ایران است. گلدیس مجری کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و کلاسهای آماده سازی آیلتس، تافل و همچنین انگلیسی تخصصی (EPT , Business English و ...( می باشد که طیف گسترده ای از زبان آموزان، شامل دانش آموزان و دانشجویان بین سنین 7 تا 55 سال را در تمامی سطوح شامل می شود.

هدف نهایی نهایی و آرزوی قلبی ما یادگیری زبان انگلیسی با تجربه ای لذتبخش برای زبان آموزان است تا به آنها توانایی برقراری ارتباط از طریق یک زبان خارجی، کسب امتیاز ویژه در یافتن فرصت شغلی، تحصیلی، تجارت، صنعت و گردشگری را فراهم سازیم.

حوزه های مختلف دست در دست همدیگر در گلدیس مشغول به کار هستند تا به شما خدمات آموزشی شایسته ای را ارائه دهیم. این واحد ها شامل حوزه مدیریت، شورای آموزش، واحد تحقیق و توسعه؛ واحد منابع انسانی، واحد روابط عمومی و طراحی، امور مالی، واحد پشتیبانی و زیرساخت و شعب 14 گانه گلدیس هستند.