Go Goldis

واحد فوق برنامه

طی سالیان پیشین واحد فوق‌برنامه گلدیس همواره به دنبال ایجاد فرصت‌هایی برای زبان‌آموزان بوده است تا طی آن فرصتی بی‌نظیر برای بالا بردن توانایی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در محیط بیرون از کلاس نیز فراهم شود.

در همین راستا، برنامه‌های متنوع آموزشی-تفریحی همه ساله برای زبان‌آموزان در نظر گرفته می‌شود. این برنامه‌ها که در قالب برنامه‌های شش ماهه و یک ساله تنظیم و اطلاع‌رسانی می‌شوند، همواره مورد استقبال زبان آموزان بوده است و با تعداد نفرات حداکثری برگزار میگردند.

در ذیل توضیح تعدادی از این برنامه‌ها به مختصر ذکر شده است:

 

کافه گلدیس:

در برنامه‌های کافه گلدیس زبان‌آموزان پس از آشنایی با یکدیگر به گفتگوهای تیمی در مورد موضوعات مشخص شده برای هر جلسه می‌پردازند. اتفاق این امر در محیطی بیرون از کلاس و در کنار دوستان نه تنها قدم بزرگی برای پیشرفت زبانی زبان‌آموزان محسوب می‌شود، بلکه از جذابیت بالایی نیز برخوردار می‌باشد.  

 

کلوپ ورزش به زبان‌انگلیسی:

انجام ورزش‌های تیمی به زبان‌انگلیسی همواره دغدغه و رویای بزرگی برای نوجوانان و جوانان بوده است. واحد‌ فوق‌برنامه گلدیس در تابستان گذشته برای اولین بار در ایران کلوپ فوتبال گلدیس را برگزار کرد که طی آن زبان ‌آموزان فوتبال را به زبان انگلیسی بازی کرده و تمرین کردند و با کلمات و اصطلاحات مربوط و نحوه ارتباط با دیگر بازیکنان و مربیان نیز آشنا شدند.

 

سینما گلدیس:

همواره دیدن فیلم به زبان انگلیسی مشکلات خاص خود را برای زبان‌آموزان داشته است. لغات، اصطلاحات، و ساختار‌های جدید از جمله این موانع بوده‌اند. در برنامه‌های سینما گلدیس، در کنار مشاهده فیلم ، زبان‌آموزان نه تنها فرصت یادگیری موارد ذکر ‌شده را دارند، بلکه در کنار دوستان به ارتقا برقراری ارتباط به زبان‌انگلیسی با دیگران نیز می‌پردازند.  

 

مسابقه بزرگ گلدیس:

گلدیس در راستای ارتقا فرهنگ کتابخوانی همواره به دنبال راه‌هایی جهت تشویق و ارتقا این فرهنگ  در بین زبان‌آموزان و فارغ‌التحصیلان گلدیسی بوده است. مسابقه بزرگ گلدیس بهانه‌ای برای زبان‌آموزان می‌باشد تا با مطالعه بیشتر و عمیق‌تر نگاه تازه و بدیع به مسائل روزمره داشته باشند. این مسابقه در قالب استند‌آپ اجتماعی، کمدی، انگیزشی، آموزشی برگزار می‌شود و اثر های ارسالی زبان‌آموزان توسط تیم داوری و نظرات مردمی داوری می‌شوند. جوایز ویژه‌ای نیز برای نفرات برتر این مسابقه در نظر گرفته می‌شود.  

 

ورکشاپ‌های رایگان آموزشی برای زبان‌آموزان:

در راستای خدمت‌رسانی هر‌چه بیشتر به زبان‌آموزان، گلدیس به دنبال راهکارهایی جهت تحقق این هدف بزرگ و مقدس بوده است. برگزاری کارگاه‌های آموزشی رایگان در زمینه‌های مختلف همواره مورد استقبال زبان‌آموزان قرار گرفته است. اطلاع‌رسانی این ورکشاپ‌ها از طریق فضای مجازی و بولتن کلاسی صورت می‌گیرد.     

 

تورهای یک‌روزه:

شاید در بین همه برنامه‌های تفریحی-آموزشی گلدیس، تورهای تفریحی یک روزه از جذابیت بیشتری برخوردار باشند. در این برنامه یک روزه، همه‌ی برنامه های‌آموزشی-تفریحی ذکر شده گلدیس شامل مسابقه، کافه، سینما، کلوپ ورزش، ورکشاپ و بازی‌های آموزشی جذاب همگی در قالب پک یک روزه به زبان‌آموزان ارائه میشوند.   

 

برنامه تفریحی مدرسان:

شاید یکی دیگر از راز‌های موفقیت،انرژی بالا‌ وانگیزه مضاغف مدرسان گلدیسی در کنار حرفه‌ای و به‌روز بودنشان، حضور پرانرژی در برنامه‌های تفریحی مدرسان می‌باشد. برنامه‌های تفریحی مدرسان به صورت مستمر بعد از اتمام هر ترم در مکان‌های تفریحی مختلف برگزار میشوند.