Go Goldis

نمایندگی itti-Tehran-New York در استان آذربایجان شرقی

فراگیری هر مهارتی، نوعی سرمایه گذاری است و ورود به بازار کار مرتبط با آن مهارت، بهترین راه برای بهره برداری از آن می باشد.
یکی از اهداف اصلی فراگیری زبان، ورود به حوزه تدریس انگلیسی بویژه در کشور های خارجی است. مهمترین پیش نیاز ورود به بازار کار تدریس زبان انگلیسی چه در داخل و چه در خارج از کشور، اخذ مدرک بین المللی مدرسی زبان انگلیسی از یکی از مراکز معتبر بین المللی ارائه کننده دوره های تدریس زبان انگلیسی (TESOL) می باشد.
موسسه زبان های خارجی گلدیس، برای اولین بار در استان آذربایجان شرقی با اخذ نمایندگی از نمایندگی (iTTi New York (iTTi Tehran مسیر ورود به حوزه تدریس زبان انگلیسی را برای شما هموار کرده است.
مدارک موسسه iTTi New York برای دوره هایی که از طریق نمایندگی های معتبر آن در اقصی نقاط دنیا برگزار می شود به صورت متمرکز از آمریکا صادر، امضا و ممهور می گردد و در تمامی کشور ها معتبر می باشد.
امتیاز ویژه ی دوره های تربیت مدرس iTTi برای متقاصیان ایرانی این است که به لطف رایزنی های متعدد iTTi-Tehran بامرکز iTTi در آمریکا، این دوره ها فقط با یک سوم قیمت جهانی در ایران در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

تاریخ برگزاری این دوره ها در پست های بعدی اعلام میگردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن واحد ولیعصر (خواهران) تماس بگیرید 04133373515