درباره گلدیس

درباره گلدیس

از سال 1371، گلدیس در کنار شما

مفتخریـم کـه از سـال 1371تـا بـه امـروز، بـا ارائـه به روزترین سیسـتم آموزشـى
جهانــى، کتــب و اســاتید بیــن المللــى، بعنــوان مجهزتریــن و بزرگتریــن مؤسســه
آمــوزش زبانهــاى خارجــى و تربیــت مــدرس در شــمالغرب کشــور، بیشــترین آمــار
زبان آموزان و رضایت مشتریان را از آن خود کرده ایم.
اسـاتید، فـارغ التحصیـلان و زبـان آموزانـى کـه هـم اکنـون در عرصـه هـاى ملـى و
بین المللى در داخل و خارج از کشور مایه ى مباهات و افتخار ما هستند.
مهمتــر از همــه در نتیجــه ى رقابــت درســطح بیــن المللــى، ســى ســال همیشــه
دراوج و پیشــرو بــوده ایــم و توانســته ایــم درطــول ایــن ســى ســال خانــواده اى
دویست هزار نفرى به وسعت یک شهر داشته باشیم.

اساتید گلدیس

با سال ها سابقه تدریس در کلاس ها، دانشگاه ها، سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس، دوره های آنلاین، ورکشاپ ها و دوره های بین المللی زبان های خارجی، گلدیس را از سایر موسسات آموزشی متمایز نموده اند. اساتید برتر این مجموعه با تجربیات ارزشمندشان در حیطه فعالیت های آکادمیک و اخذ مدارک بین المللی در 10 زبان زنده دنیا همیشه خوش درخشیده اند. همکاری با اساتید مجربی که همواره در پی به روز نمودن اطلاعات زبانی، مدارک بین المللی و تحصیلات آکادمیک خود بوده و به طور مستمر در زمینه چاپ مقالات علمی، چاپ کتاب های دانشگاهی و فعالیت های تحقیقاتی شرکت داشته اند، از افتخارات گلدیس می باشد.

کتابهای گلدیس

باور ما همواره بر بکارگیری منابع رسمی منتشر شده از طرف موسسات برتر آکادمیک خارجی و سازمان های مورد تایید اساتید و ترینرهای بین المللی بوده است. کتاب های تدریسی در گلدیس طی جلسات مدون با اساتید مجرب بین المللی، آنالیزهای آماری حاصل از اطلاعات دریافتی توسط نظرسنجی های جمع آوری شده از اساتید و زبان آموزان انتخاب گردیده اند. این کتاب ها به طور مداوم به روز رسانی شده و گلچینی از تنها کتب معتبر در زمینه تدریس زبان های خارجی می باشند. پیرو تبعیت از حدود بالای استانداردهای آموزشی بین المللی، تدوین هر گونه کتابی پایین تر از این حدود در دستور کار گلدیس نمی باشد.

سیستم آموزشی

گلدیس، بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش زبان های خارجی در شمالغرب کشور، با استفاده از جدیدترین سیستم مدیریتی و آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی و دارای به روزترین و پیشرفته ترین روش ها و متدهای آموزشی در برگزاری آزمون های آزمایشی و ماک آیلتس می باشد. با بکارگیری قوی ترین و با استعدادترین نیروهای اداری، تخصصی و آکادمیکی بستری متمایز از سایر موسسات آموزشی را برای شما زبان آموزان گرامی فراهم آورده ایم.

Supportive Promotion

ورکشاپ های Supportive Promotion جهت هدایت و حمایت اساتید گرانقدر موسسه برای حضور بهتر و بیشتر در جوامع آکادمیک و افزایش بازدهی تدریس این عزیزان به همراه جلب رضایت زبان آموزان گرامی برگزار می شود.

این دوره ها با هدف به روز نمودن دانش آکادمیک و مهارت های تدریس اساتید گلدیس از طرف مدیریت محترم موسسه به طور رایگان، قدمی بزرگ به سمت ایجاد تغییرات بنیادی در روش های به کار گرفته شده طی روند ترفیع اساتید می باشد.

Incentive Training

اساتید گلدیس تنها یک مدرس نیستند. مدیریت محترم گلدیس همواره تاکید بر حمایت از مهارت های آموزشی و کاری مدرسین و کادر داشته و با برگزاری دوره های ضمن خدمت به طور رایگان (در ایران و یا خارج از کشور) سعی داشته تا اساتید را در رسیدن به اهداف شخصی و آکادمیک نیز یاری نماید. پیشرفت اعضای تیم گلدیس به منزله بهبود کیفیت آموزشی و ارائه خدمات به شما زبان آموزان عزیز می باشد.

Micro-flipped Teaching

مایکروفلیپ روشی آموزشی برای افزایش فعالیت زبان آموزان در روند تدریس می باشد. مایکروفلیپ در حال حاضر جدیدترین روش آموزشی در دنیای تدریس بوده و تاثیری بسیار مهم و انکارناپذیر در فرآیند یادگیری دارد. در این روش آموزشی زبان آموزان در فضایی قرار می گیرند که در آن دسترسی راحت تر به متریال های آموزشی داشته و فعالیت مداوم و همزمان آنها در کلاس هدف تدریس می باشد. با منابعی که در دسترس زبان آموزان پیش از شروع کلاس قرار می گیرد، فرصتی برای مطالعه قبلی ایجاد خواهد شد و به دنبال آن زبان آموزان حضوری موثر در کلاس خواهند داشت.

Material Guide

متریال گاید های گلدیس با هدف تاکید بر نظام آموزشی گلدیس و خط حشی های مدیریت، توسط اساتید بین المللی برای کمک به تدریس مدرسان با بالاترین کیفیت آموزشی طراحی شده اند. متریال گاید هایی که به طور مداوم به روز رسانی شده و در اختیار اساتید قرار می گیرند به بالابردن کیفیت تدریس کمک می کنند.

Roadmap

مشکلی که زبان آموزان و والدین آنها در تمامی موسسات آموزشی زبان های خارجی با آن درگیر هستند عدم داشتن اطلاعات کافی از مسیری است که پس از ثبت نام در کلاس ها طی خواهند کرد. همیشه زبان آموزان از خود می پرسند که پس از اتمام این ترم وارد چه مقطع یا سطحی خواهند شد و پایان مسیر به کجا خواهد بود. نقشه های راهی که توسط دپارتمان تحقیق و توسعه و دیزاین با بهترین کیفیت ممکن طراحی شده اند به شما عزیزان این امکان را می دهند تا با نگاهی کلی، از مسیر خود در طی تحصیلات آکادمیکی در موسسه گلدیس آگاهی کامل یابید.

صدور مدارک

هر زبان آموزی در هر پایان هر کتاب می تواند درخواست مدرک دهد. به تمام زبان آموزان هنگام فارغ التحصیلی مدرکی از طرف موسسه اعطاء می گردد.

متقاضیان گرامی از طریق سایت درخواست خود را اعلام کرده و پس از طی مراحل، مدرک برایشان تهیه و آماده تحویل می گردد. طبق قرارداد عقد شده با دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور تمامی زبان آموزان در صورت اعلام درخواست از این دو دانشگاه معتبر، مدرک برایشان صادر می گردد.

تعیین سطح

برای حضور در تمامی کلاس های زبان های خارجی تعیین سطح زبان آموز مرحله اول می باشد. برای انجام تعیین سطح می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین اقدام نموده و پس از انجام تعیین سطح با حضور مشاوران آموزشی مجرب زبان آموز به سمت سطح مناسب هدایت خواهد شد.

ظرفیت کلاس های گلدیس

کلاس های ترمیک آنلاین 20 نفر

کلاس های ترمیک حضوری 15 نفر

برتری کلاس های آنلاین گلدیس

کلاس های آنلاین گلدیس با استفاده از پلتفرم ویژه بیگ بلوباتن با قابلیت استفاده از تمامی امکانات مدرن آموزشی مانند تشکیل گروه، چت روم خصوصی و عمومی، استفاده همزمان زبان آموزان از تخته و دوربین ها و قابلیت های برتر دنیای اینترنت سعی دارد زبان آموزان را با محیطی کاملا مشابه محیط کلاسی رودررو کند. گلدیس با سیستم پشتیبانی قوی از کلاس های آنلاین و تلاش برای رفع مشکلات شما عزیزان در این کلاس ها یاریتان خواهد کرد