Go Goldis

دوره های TOEFL – IELTS

  اهداف:

 

 هدف، آماده سازی زبان آموزان جهت آشنایی با زبان عمومی و تخصصی لازم جهت کسب نمره ی مطلوب در آزمونهای بین المللی تافل و آیلتس می باشد.

 

معرفی دوره:

این دوره‌ها که در قالب یک بسته آموزشی سه دوره ای ارائه می‌شوند قابلیت تامین نیازهای تمام متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی تافل و آیلتس را با نمره ایده آل دارند.

 

ساختار دوره‌ها:

دوره‌های جدید آمادگی تافل و آیلتس در سه دسته آموزشی قرار دارند.    

006

افرادی که پس از آزمون تعیین سطح در سطح مبتدی قرار می گیرند، می‌بایستی به تشخیص مسئول تعیین سطح در یکی از سطوح دوره آمادگی شرکت کرده و پس از اتمام سطح (Intermediate)  Prep 4 می‌توانند در هر یک از دوره‌های آمادگی تافل یا آیلتس شرکت کنند.

 

مدت زمان دوره ها:

کل دوره های Prep ، 145جلسه. ( هر دوره از Prep  29 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.)

کل دوره های تافل 100 جلسه. (مطابق جدول صفحه 2 با جلسات 90 دقیقیه ای.)

کل دوره های آیلتس 100 جلسه. (مطابق جدول صفحه 2 با جلسات 90 دقیقه ای.)

 

نحوه تعیین سطح و ثبت‌نام:

تمامی مراجعه‌کنندگان می‌بایستی با حضور در آزمون تعیین سطح کتبی حضور یابند. پس از آزمون و بررسی نتایج آزمون شفاهی به عمل خواهد آمد. پس از اعلام نتایج، اطلاعات لازم جهت ثبت نام توسط مسئول ثبت نام به افراد ابلاغ می شود.

 

نحوه  ارزیابی:

نمره قبولی برای ترمهای دوره Prep، 70 بوده واخذ نمره زیر 70 به معنای نیاز به تکرار ترم می‌باشد.

 

اطلاعات تخصصی در خصوص آزمون تافل و آیلتس

 

*هر دو آزمون بین‌المللی بوده  وموسساتی که از سازمان سنجش مجوز دارند می توانند این آزمونها را برگزار نمایند. این آزمون‌ها صرفاً در ایران از سوی وزارت علوم و مؤسسات مورد تأیید آن وزارت برگزار می‌شوند.

*در این آزمون‌ها رد یا قبولی، پیش‌نیاز سطح، یا سن خاصی برای ثبت‌نام وجود ندارد. هر فردی با هر سن و شرایطی می‌تواند در این آزمون‌ها شرکت کند.

*تاریخ انتقضای هر دو آزمون 2سال پس از تاریخ مندرج روی مدرک می‌باشد.

*نمره آیلتس بصورت 0 تا 9 برای هر یک از چهار مهارت ارایه می‌شود و همچنین میانگین این چهار نمره بصورت نمره کل محاسبه می‌گردد.

*نمره تافل بصورت 0 تا 30 برای هر یک از چهار مهارت ارایه می‌شود و مجموع این نمرات بصورت نمره ای از 0 تا 120 محاسبه می‌گردد.

*نمره قابل‌قبول در مؤسسات و دانشگاه‌های مختلف، یکسان نیست ولی نمره 85  به بالا در تافل و 5/6 به بالا در آیلتس معمولاً حد نصاب لازم است.