Go Goldis

دوره های Online

اهداف:

هدف ارتقاء تنوع خدمات آموزشی موسسه و گسترش بستر مجازی جهت ایجاد دسترسی همگانی به دوره های ارائه شده برای ایجاد فرصت‌های برابر برای تمامی علاقه‌مندان به یادگیری زبان می‌باشد.

معرفی دوره:

موسسه گلدیس با هدف افزایش تنوع خدمات آموزشی و نیز ایجاد امکان یادگیری زبان برای همه افراد با محدودیت‌ها یا شرایط زمانی و مکان متفاوت، اقدام به طراحی و برگزاری کلاس‌های آنلاین نموده است. این کلاس‌ها در اصل مشابه کلاس‌های عادی گلدیس بوده ولی برای افراد و اهداف متفاوت در بسته‌های آموزشی مختلف ارائه می‌شوند.

پک ها:

موسسه از ترم بهار 95 اقدام به ارائه 4 پک کلی برای آموزش‌های زبان خود نموده است. که هریک به تفصیل با شرایط ویژه خود، از جمله مدت زمان، ، نحوه اجرا و ... به شرح ذیل است:

  1. پک عادی گلدیس:

برای افرادی که نتوانند به هر دلیلی (مسافرت، ماموریت، هدر رفتن زمان در رفت و آمد و ...) در کلاس های گلدیس حضور داشته باشند و می‌خواهند یک یا چند ترم آموزشی را بصورت آنلاین سپری کنند، پک عادی گلدیس پیشنهاد می شود. در این پک 10 جلسه ای مدرس طبق برنامه درسی کلاس های واقعی پیش رفته و در جلسه 10 آزمون پایان ترم برگزار می شود. در صورت کسب نمره حد نصاب، فرد می‌تواند در صورت علاقه ادامه کلاس‌های خود را بصورت حضوری به گلدیس مراجعه کند یا با همان منوال آنلاین ادامه دهد.

2. پک کلاس های آمادگی برای آزمون های بین المللی (TOEFL، IELTS و ...):

زبان آموزان همچنین می توانند دوره های آزمون های بین المللی را بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل موسسه بصورت آنلاین طی کنند. این کلاس ها با کلاسهای عادی تافل/آیلتس تفاوتهایی دارند که عمدتا شامل موارد مربوط به تعداد جلسات، پروفایل و آزمون های پایان ترم هستند.

 تافل 4 ترم 10 جلسه ای، آیلتس 4 ترم 10 جلسه ای ، و دوره های آمادگی کلا به میزان 4 ترم هر یک 15 جلسه محاسبه می شود.

4. پک جبران:

برای افرادی که قبل از هر آزمون می خواهند مشکلات  خاصی که در هر یک از صفحات کتاب یا مباحث آموزشی زبان (مثلا نکته گرامری، یا ...) دارند را رفع کنند، پک جبران ارائه می‌شود. تعداد جلسات مورد نیاز به درخواست مشتری و پس از تایید مسئول آموزش آنلاین صورت می پذیرد. پس از تایید مبلغ پرداخت شده این دوره برای زبان آموز برگزار می‌گردد.

روند تشکیل کلاسهای آنلاین:

افراد پس از آشنایی با سرویس ها و پک های آنلاین موسسه، می بایستی فرم مخصوص درخواست دوره آنلاین را تکمیل نموده و منتظر تماس موسسه باشند. واحد آنلاین گلدیس، پس از بررسی شرایط و مشخصات زبان آموز، با ایشان تماس گرفته و نیازسنجی دقیق انجام می دهد. پس از آن تعیین سطحی بصورت آنلاین یا حضوری انجام می شود تا سطح زبان فرد تعیین شود. پس از آن، مشخصات و  نیازهای فرد بررسی شده و بسته آموزشی خاص برای ایشان تعریف شده و قیمت آن جهت پرداخت اعلام می شود. فرد پس از واریز مبلغ، کد رهگیری کلاس خود را دریافت می کند. مسئول آموزش آنلاین، مشخصات دوره را با مدرس معین شده به اشتراک گذاشته و دوره آموزشی آغاز می گردد

قوانین حضور در کلاس های آنلاین:

افرادی که در کلاس‌های آنلاین گلدیس ثبت‌نام می کنند، می‌بایستی حتما به تمام قوانین موسسه پایبند بوده و در ابتدای دوره فرم تعهد را امضا نمایند. در صورت قطع ارتباط با اینترنت از سوی زبان آموز و انتظار ده دقیقه ای مدرس برای ادامه کلاس، اگرمشکل حل نشود، آن جلسه به اتمام رسیده تلقی شده و جبران نخواهد شد. در صورتی که جلسه به دلیل مشکل اینترنت از سوی مدرس مختل شود، باید قبل از جلسه آزمون، نسبت به جبران آن اقدام گردد.

دسترسی به دوره:

افراد از اقصی نقاط جهان می توانند به این دوره دسترسی داشته باشند. مادامی که بتوانند مبلغ را به حساب موسسه واریز کنند می توانند از هرجای جهان در این کلاس های آنلاین شرکت کنند.