دوره های انگلیسی گلدیس

دوره های انگلیسی گلدیس

دوره های انگلیسی گلدیس

مکالمه محض

یکی از دوره های انگلیسی گلدیس دوره های مکالمه محض با هدف تاکید بر افزایش مهارت مکالمه روان و سلیس بدون تاکید بر تدریس گرامر به مدت ۸ ترم در ۸ ماه متقاضیان گرامی را برای ورود به سطوح پیشرفته آماده می کند.

این دوره با بکار گیری بهترین کتابها و جزوات طراحی شده ویژه مهارت مکالمه و یاری گرفتن از بهترین تیم اساتید آماده ارائه خدمات حرفه ای به شما متقاضیان گرامی می باشد. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه فرمایید.

Sweeties

دوره های Sweeties گلدیس ویژه کودکان ۴ تا ۷ سال به مدت ۱۵ ترم (۲ سال) با تدریس  3 کتاب Super Safari آماده ارائه خدمات آموزشی به کودکان عزیز کشورمان می باشد.

Juniors

دوره های Juniors ویژه سنین ۷ تا ۱۳ سال با سری کتابهای  First Friends 1,2,3 و Family & Friends1,2,3,4,5,6 به مدت ۲۵ ترم (۳ سال و نیم) متقاضیان گرامی را آماده حضور در سطوح پیشرفته نوجوانان یا بزرگسالان می نماید.

Teens

سطوح ترمیک نوجوانان ویژه سنین ۱۳ تا ۱۶ سال به مدت ۱۲ ترم (یک سال و نیم) همراه با تدریس کتاب های Teen 2 Teen زبان آموزان را آماده ورود به سطوح بزرگسالان و پیشرفته می نماید.

Seniors

سطوح Seniors ویژه رده سنی ۱۶ سال به بالا و تدریس کتاب های American English File به مدت ۲۵ ترم (۳ سال و نیم) شما متقاضیان عزیز را برای حضوری موفق در آزمون های بین المللی آماده می کند.    

CAE

دوره های فوق پیشرفته CAE ویژه سطوح بزرگسالان به مدت ۴ ترم و همراه با تدریس کتاب های

CAE RESULT زبان آموزان گرامی را برای حضوری موفق در آزمون های بین المللی آماده می کند.

زبان آموزانی که در بازه سنی ۱۲ و ۱۳ سال می باشند می توانند بدون حضور در ۲۵ ترم کودکان وارد سطوح نوجوانان گردند. در صورتی که زبان آموز ۱۶ ساله باشد لازم به حضور در ۱۲ ترم نوجوانان نبوده و می توانند از طریق مصاحبه وارد سطوح بزرگسالان شوند.

تاک شو

دوره های تاک شو گلدیس، طراحی شده از طرف تیم مجرب گلدیس مهارت های مکالمه ای زبان آموزان را تقویت کرده و علاوه بر تدریس مطالب آموزنده علمی و  فرهنگی، به سلیس و روان صحبت کردن متقاضیان کمک می کند. این دوره ها که برای سطوح بالای متوسطه طراحی شده است، برای زبان های انگلیسی و ترکی استانبولی در حال اجرا بوده و گلدیس درصدد است این دوره ها را برای سایر زبان های غیرانگلیسی نیز برگزار کند.

اطلاعیه ها