صفحه اصلی >>

دوره های تربیت مدرس گلدیس

دوره های تربیت مدرس گلدیس

دوره های تربیت مدرس گلدیس یا TTC ویژه زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی و غیرانگلیسی برگزار میشود. متقاضیانی که قصد تدریس در زبان های خارجی را دارند می توانند با حضور در یکی از این دوره ها نسبت به هدفشان، وارد حیطه تدریس شده و قدمی دیگر به سمت اهداف علمی و آکادمیک خود بردارند. این دوره ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردند.

دوره های تربیت مدرس گلدیس به صورت فشرده تشکیل شده و با بکارگیری فعالیت های عملی و تمرینات متنوع متقاضیان را آماده حضور در کلاس های واقعی می نماید.


دوره تربیت مدرس ترکی استانبولی:


این دوره به مدت 34 ساعت به صورت فشرده برگزار شده است. برای حضور در این دوره متقاضی محترم باید در سطح زبانیyüksek باشد. دوره های تربیت مدرس ترکی استانبولی کاملا با دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی متفاوت بوده و تماما در راستای تدریس و قواعد زبان ترکی استانبولی می باشد. محتوای تهیه شده توسط بهترین ترینرهای زبان ترکی استانبولی شما عزیزان را آماده حضور در کلاسهای تدریس زبان ترکی استانبولی می کند.
در انتهای دوره آزمونی عملی برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان گرامی در صورت ارائه قابل قبول، قادر خواهند بود به عنوان مدرس در گلدیس فعالیت کنند. در پایان دوره گواهینامه معتبر از دانشگاه تبریز و آزاد به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد.

دوره تربیت مدرس زبان های بین المللی (تدریس به زبان فارسی):


این دوره به مدت 34 ساعت آموزشی ویژه متقاضیانی طراحی شده است که قصد تدریس هر زبانی از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی و مخصوصا زبان های غیر انگلیسی را دارند.
از جذابیت های این دوره می توان به حضور اساتید پیشکسوت زبان های غیر انگلیسی به عنوان شرکت کننده هم یاد کرد. با توجه به نادیده گرفته شدن اهمیت زبان های غیرانگلیسی در کشور و کمبود دوره های بین المللی ویژه برای این عزیزان تیم مجرب و حرفه ای گلدیس با یاری حرفه ای ترین ترینرها و اساتید بین المللی این دوره را برای شما عزیزان طراحی نموده اند.در پایان دوره گواهینامه معتبر از دانشگاه تبریز و آزاد به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد.

تاریخ دوره جدید در سایت گلدیس، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام گلدیس اعلام میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و … با شعبه آبرسان تماس حاصل نمایید.