سیستم گلدیس

سیستم گلدیس

  • سیستم آموزشی گلدیس: از اصلی ترین عوامل محبوبیت، خوش نامی، اعتماد و انتخاب مشتریان، سیستم گلدیس میباشد. به نقل قول از اساتید و زبان اموزانیکه تجربه حضور در موسسات دیگر دارند، آنچه گلدیس را از بقیه مؤسسات متمایز میکند، سیستم آموشی منظم، مدرن، مشتری محور و بین المللی گلدیس میباشد.
  • سیستم یکپارچه مرکزی نظارتکیفی و تیم متخصص و حرفه ای نظارت با مدارک تحصیلی آکادمیک مرتبط.
  • دارای سیستم مدیریت بین المللی از شرکت TÜV آلمان.
  • سیستم آموزشی بین المللی مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی CEFR.
  • سیستم مدیریت و آموزشی همیشه پیشرو، پویا، مدرن.
  • طراحی اولین ترم پروگرم (۲۶ سال) و اولین برنامه سالانه (۲۶ سال)
  • آپدیت سیستم ۵ سال یکبار توسط تیم تحقیق و توسعه.
  • نظارت کیفی کلاسهای آنلاین و حضوری توسط سوپروایزرها.

گلدیس بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش زبان های خارجی در شمالغرب کشور، با استفاده از جدیدترین سیستم مدیریتی و آموزشی زبانهای خارجی در سطح استانداردهای بین المللی و دارای به روزترین و پیشرفته ترین روش ها و متدهای آموزشی در برگزاری آزمون های رسمی و ماک آیلتس می باشد. با بکارگیری قوی ترین و با استعدادترین نیروهای اداری، تخصصی و آکادمیکی بستری متمایز از سایر موسسات آموزشی را برای شما زبان آموزان گرامی فراهم آورده ایم.

Micro-flipped Teaching

مایکروفلیپ روشی آموزشی برای افزایش فعالیت زبان آموزان در روند تدریس می باشد. مایکروفلیپ در حال حاضر جدیدترین روش آموزشی در دنیای تدریس بوده و تاثیری بسیار مهم و انکارناپذیر در فرآیند یادگیری دارد. در این روش آموزشی زبان آموزان در فضایی قرار می گیرند که در آن دسترسی راحت تر به متریال های آموزشی داشته و فعالیت مداوم و همزمان آنها در کلاس هدف تدریس می باشد. با منابعی که در دسترس زبان آموزان پیش از شروع کلاس قرار می گیرد، فرصتی برای مطالعه قبلی ایجاد خواهد شد و به دنبال آن زبان آموزان حضوری موثر در کلاس خواهند داشت.

Material Guide

متریال گاید های گلدیس با هدف تاکید بر نظام آموزشی گلدیس و خط حشی های مدیریت، توسط اساتید بین المللی برای کمک به تدریس مدرسان با بالاترین کیفیت آموزشی طراحی شده اند. متریال گاید هایی که به طور مداوم به روز رسانی شده و در اختیار اساتید قرار می گیرند به بالابردن کیفیت تدریس کمک می کنند.

Roadmap

مشکلی که زبان آموزان و والدین آنها در تمامی موسسات آموزشی زبان های خارجی با آن درگیر هستند عدم داشتن اطلاعات کافی از مسیری است که پس از ثبت نام در کلاس ها طی خواهند کرد. همیشه زبان آموزان از خود می پرسند که پس از اتمام این ترم وارد چه مقطع یا سطحی خواهند شد و پایان مسیر به کجا خواهد بود. نقشه های راهی که توسط دپارتمان تحقیق و توسعه و دیزاین با بهترین کیفیت ممکن طراحی شده اند به شما عزیزان این امکان را می دهند تا با نگاهی کلی، از مسیر خود در طی تحصیلات آکادمیکی در موسسه گلدیس آگاهی کامل یابید.

صدور مدارک

گلدیس تنها موسسه مورد تایید دانشگاه های معتبر داخلی کشور برای عقد تفاهم نامه و همکاری های دو جانبه آموزشی، فرهنگی با صدور مدرک میباشد.

هر زبان آموزی در هر پایان هر کتاب می تواند درخواست مدرک دهد. به تمام زبان آموزان هنگام فارغ التحصیلی مدرکی از طرف موسسه اعطاء می گردد.

متقاضیان گرامی از طریق سایت درخواست خود را اعلام کرده و پس از طی مراحل، مدرک برایشان تهیه و آماده تحویل می گردد. طبق قرارداد عقد شده با دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور تمامی زبان آموزان در صورت اعلام درخواست از این دو دانشگاه معتبر، مدرک برایشان صادر می گردد

اطلاعیه ها