صفحه اصلی >>

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

این دوره به مدت ۳۲ ساعت کوتاه مدت و ۱۲۰ ساعت بلند مدت به صورت فشرده برگزار می گردد. برای حضور در این دوره ها بالا بودن سطح زبان انگلیسی الزامی می باشد.

در دوره انحصاری ۱۲۰ ساعته تربیت مدرس گلدیس، شما با تمامی مفاهیم تئوری و عملی تدریس زبان انگلیسی برگرفته از دوره های سلتا و دلتا دانشگاه کمبریج آشنا شده و در طول دوره، شرکت کنندگان نه تنها با مفاهیم پیشرفته زبان انگلیسی آشنا می شوند بلکه تمامی نیازهای علمی یک مدرس سطح بین المللی را فراگرفته و برای حضور در جایگاه حرفه ای یک استاد زبان انگلیسی آماده می گردند.

طی تمرینات و فعالیت های متونع، شما با محیط کلاسهای واقعی آشنا شده و تمام جنبه های تدریس را از نزدیک تجربه خواهید کرد. گلدیس با همیاری بهترین و محبوب ترین اساتید و ترینرهای بین المللی داخلی و خارجی سعی دارد شما را با به روز ترین روش های تدریس و جدید ترین تکنیک ها آشنا کند.

در انتهای دوره آزمونی عملی با نام دمو برگزار می گردد. از شرکت کنندگانی که در این آزمون عملی ارائه ای عالی داشته باشند دعوت به همکاری خواهد شد. در پایان دوره مدرک از طرف دانشگاه تبریز و آزاد اسلامی به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ثبت نام در دوره با شعبه آبرسان تماس گرفته و حضوری مراجعه بفرمایید.
شماره تماس: 041 33373515
آدرس شعبه آبرسان: خیابان امام خمینی، نرسیده به کوی بزرگمهر، ساختمان گلدیس، طبقه اول.